روغن کنجد

روغن کنجد

روغن کنجد

برای خرید با ما تماس بگیرید
تگ ها :

گروه روغن کنجد

روغن کنجد بیشترین مقاومت و ماندگاری را در بین روغن‌های خوراکی با درصد بالای چربی غیراشباع دارد. نوع لیگنان و آنتی اکسیدان‌های طبیعی موجود در این روغن باعث بروز مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیولوژیکی ارزشمند روغن کنجد شده است؛ ترکیب اسیدهای چرب روغن کنجد به گونه‌ای است که برای هر دو پخت و پز و سالاد قابل استفاده است.

شرکت سیمین سلامت باشست وشوی کامل کنجد و خشک کردن دانه های کنجد با حرارت غیر مستقیم با وسایل و دستگاهای مکانیزه تولید روغن بکر کنجد را به روش کلد پرس پس از انجام فرایند فیلتراسیون به منظور جدایی ذرات معلق، محصولی با طعمی عالی و کیفیت بی نظیر به مصرف کنندگان ارائه می دهد. در این روش به دلیل استفاده از حرارت‌های پایین، کم‌ترین تغییرات در ترکیبات و خواص تغذیه‌ای روغن ایجاد شده و به‌دلیل عدم نیاز به فرآیندهای تصفیه بعدی، یک روغن کاملاً خالص و بکر با رنگ زرد ملایم و شفاف و عطر و طعم مطبوع حاصل می‌گردد . روغن کنجد سیمین سلامت در دو نوع بسته بندی 335 سی سی و 750سی سی ویژه مصارف خانوار و 20 لیتری ویژه کارخانجات مواد غذایی، قنادی‌‌‌ها ، رستوران ها و کافه ها عرضه می گردد.

بزودی در بسته بندی های 1.5 لیتری و 3 لیتری و همچنین سایر روغن های گیاهی از جمله روغن پسته، بادام، سیاه دانه، کانولا، هسته ی انگور، هسته ی انار و نارگیل یه بازار عرضه میگردد.

محصولات مشابه