نبات چوبی سیمین سلامت اردکان

نبات چوبی سیمین سلامت اردکان

نبات در واقع یک نوع قنده که نیشکر به عنوان ماده اولیه اون است و طی یک مکانیزم فیزیکی تابع زمان و دما، متبلور شده و به صورت کریستال های زیبا شکل می گیرد.حالا این کریستال ها دور هر چیزی که نزدیکشون باشه تشکیل میشن.میتونه این شی چوب بهداشتی باشه که به عنوان نبات چوبی شناخته میشه و یا میتونه نی پلاستیک باشه که نبات نی دار نام داره.البته نبات نی دار پلاستیکی زیاد توصیه نمیشه چون خود پلاستیک به خاطر قرار گرفتن در دمای بالای تشکیل بلورها میتونه سرطان زا باشه. ولی نبات چوبی کاملا بهداشتیه و مراقب سلامت شما هست.

نبات خواص زیادی داشته و در مقایسه با سایر آبنبات ها دارای خاصیت ضد نفخ و ملین بوده و حاوی میزان زیادی ساکاروز بوده و به سرعت جذب بدن می شود

نبات با با تقویت عضلات باعث افزایش متابولیسم چربی ها و مواد پروتئینی در بدن شده و تسکین دهنده گلودرد و سرفه در سرماخوردگی می باشد.

نبات بسیار مقوی، ادرار آور و نشاط بخش بوده و خستگی جسمی و ذهنی ناشی از فعالیت های روزانه را رفع می کند. نبات دارای طبع گرم بوده و استفاده از آن در درمان افراد سرد مزاج بسیار مفید می باشد.

نبات اصل و سنتی اردکان
 

جدای همه اینها نبات های تولید شده در صنایع غذایی سیمین سلامت اردکان دارای زعفران کاملا طبیعی هستند که میتونید خواص زعفران رو هم به این خواص اضافه کنید.

افتخار سیمین سلامت اینه که از هیچ گونه رنگ و مواد شیمیایی دیگه تو تولید نبات ها استفاده نمیکنه و همیشه به فکر سلامت مشتریان خودش هست.